Ponúkame možnosti spolupráce v oblasti ponúk a reklamy, školenia v oblasti marketingu a podpory predaja a tiež možnosti spolupráce na prezentačných akciách výrobkov Hypno cosmetics a iných produktov, konajúcich sa po celom Slovensku.

Spoločnosť Hypno, s. r. o. ponúka možnosti vypracovania spôsobov podpory predaja, prezentačných a reklamných akcií, zabezpečenie miest, ľudí a  v neposlednom rade samotné realizácie promo akcií  na akékoľvek výrobky či služby podľa požiadaviek zadávateľa.

Rovnako ponúkame výrobu kozmetických výrobkov a iných reklamných predmetov vhodných pre prezentáciu vašej firmy, rozšírenie vášho portfólia alebo ako darčeky vaším zákazníkom. Neváhajte nás kontaktovať a my nájdeme spôsob ako zviditeľniť vašu firmu, výrobok či službu na profesionálnej úrovni.

Kontaktujte nás!

O nás

Aj keď parfumy už dnes tvoria neoddeliteľnú súčasť našich životov, svet vôní je pre bežného spotrebiteľa stále malým tajomstvom. Poslaním značky Hypno je odkryť kúsok tohto tajomstva a priniesť špičkové výrobky v prijateľných cenách priamo k vám.

Kontaktujte nás

Firma: Hypno, s.r.o.

Adresa: Uhrovecká 47/37

Mobil: +421944076261

Email: info@hypnocosmetics.com

Web: www.hypnocosmetics.com